הפנים מאחורי לופיקס

היי,

אני ליאור, ואני הבעלים של לופיקס. 

ביוני 2012 נולד בני הבכור והפך לי את העולם כפי שהכרתי אותו עד אותו זמן. הוא היה תינוק שישן רק כשמישהו נגע בו, ואני קיבלתי מנשא מחברים וניסיתי אותו. זה עזר לאלון אבל לי היה חם, ולא נוח. לקח לי הרבה יותר מידי זמן לקשור, והיה עלי הרבה יותר מידי בד ביולי בחיפה הלחה והמהבילה. 

אחרי הרבה התלבטויות קבעתי עם מדריכת נשיאה, קניתי ממנה לופיקס והתאהבתי במנשאים. 

 

מהר מאוד התנסיתי בכל סוגי המנשאים שהיו קיימים בשוק והצטרפתי להפעלת גמח מנשאים. רציתי להתמקצע ועברתי הכשרה והסמכה להדרכת נשיאת תינוקות של בית הספר ClauWi בתחילת שנת 2014. למדתי על סוגים שונים של מנשאים מסורתיים ומודרניים, איך הם התפתחו, על הפיזיולוגיה של תינוק ושלבי ההתפתחות שלו, על הדיאדה שבין הורה ותינוק ומה קורה לכל אחד מהם בזמן מגע. למדתי גם מה עובר על נשים לאחר לידה, איך הן תופסות את עצמן ואת ההורות שלהן, ודיברתי עם מאות נשים על החוויות, הצרכים והרצונות שלהן. במקביל ללמידה האינטנסיבית הדרכתי אלפי הורים איך לשאת תינוקות וילדים בצורה בטיחותית, נוחה ומותאמת להם. 

בשנת 2015 החלטתי שאני רוצה לייצר את המנשאים שלי, וקניתי את לופיקס.

זו היתה קפיצה משמעותית, ועשיתי אותה כי רציתי לשתף באהבה שלי למנשאים כמה שיותר משפחות והורים, להיות איתם ולעזור בתקופה הראשונית והאינטנסיבית של ההורות הראשונית.

אני מקפידה על ייצור בארץ כי אני מאמינה בכלכלה מקומית. המנשאים מיוצרים ונתפרים בעבודת יד על ידי אנשי מקצוע מדהימים שמתייחסים לכל פיסת בד ולכל תפר כאילו המנשא מיועד לילד שלהם. הבדים מיוצרים במיוחד בשבילי כדי שיתאימו למנשא באופן הטוב ביותר.

בשנת 2018 התרחבתי עוד טיפה, וקניתי את יאמו, מנשא ילקוט שנותן את המענה לשלב הבא ולהמשך הנשיאה אחרי לופיקס. את שניהם, והפתעות נוספות שבדרך, איגדתי תחת השם אלבי. 

עובדות איתי שתי נשים נהדרות, רינת ירדן, שנמצאת עכשיו בחופשת לידה ורוית בן יהודה, האישה הקשובה והאכפתית שמסייעת לכן כשאתן פונות אלינו. 

וחוץ מלופיקס (או אלבי)?

יש לי שלושה ילדים מהממים - את הקטנה תוכלו לראות מככבת איתי בסרטוני ההדרכה למנשא, כלבה חכמה ונבחנית, איש יקר ותומך שהוא הרוח הגבית מאחורי כל זה, תואר שני עם תיזה בפילוסופיה, קהילה דעתנית ומחבקת, ושורשים שהולכים ומתעמקים בחיפה. 

רוצות לדבר איתי עוד? אני ממש אשמח. יש פה את כל הפרטים למטה.

משלוח חינם

ניתן למצוא אותנו גם כאן

  • Grey Facebook Icon